SEO - Danışmanlık

SEO - Danışmanlık

Yapılan araştırmalar, pek çok İnternet kullanıcısının web sitelerini Google, Yandex ve Bing gibi arama motorlarında yaptıkları aramalar sayesinde keşfettiğini göstermektedir. Bu nedenle ürün ve hizmetlerinizi tanıtan web sitenizin hedef arama kelimeleri ile yapılan aramalarda görünür olması, şirketinizin başarısı ve bilinirliği açısından önem taşımaktadır.

Arama motoru sıralama algoritmaları her yıl giderek daha karmaşık hale geliyor. Bundan sadece birkaç sene önce web sitenizi arama motorlarına göndermeniz ve birkaç meta etiket takviyesi yapmanız hedef kelimeleriniz ile yapılan aramalarda üst sıralarda yer almanız için yeterliydi. Ancak, web siteleri arasında gün geçtikçe artan rekabet nedeniyle bu rahat günler oldukça gerilerde kaldı.

SEO için kurumsal çözümlerle doğru adımlar atmak istiyorsanız Kodifix Bilişim Hizmetleriyle bir deneyim yaşamanızı tavsiye ederiz.

Kodifix Bilgi Teknolojileri ve Danışmanlığı LTD.ŞTİ. - Web Tasarım - SEO Danışmanlık - Sosyal Medya Yönetimi - Digital Varlık Yönetimi