Haberler

CRM (Customer Relationship Management) ya da “Müşteri İlişkileri Yönetimi”, firmaların var olan veya potansiyel müşterileri ile kurdukları ilişkiyi en verimli, en etkin ve sonuçta en karlı hale getirmek için kullandıkları yöntemler bütünüdür. CRM nedir sorusunun cevabını bu yazımızda sunuyoruz. Günümüzde ürün odaklı yönetim, küreselleşme ile birlikte yerini müşteri odaklı bir yönetime bırakmıştır. Ayrıca özellikle üretim maliyetlerinin artması firmaları daha çok bireysel satışa yöneltmiş ve p..

DEVAMINI OKU

ASP Programlama Dili İle Web Tasarımı ASP Programlama Dilinin Önemi Web siteleri oluşturulurken kullanılan kodlar genellikle HTML ve XHTML’dir. Bu kodlar etkileşimli web sitelerinde yeterli olmamaktadır. Basit kodlama dilleri etkileşimli siteler için uygun olmamaktadır. Bu yüzden etkileşimli bir web tasarım oluştururken basit programa dillerinin yerine profesyonel programa dillerini kullanmak önemlidir. ASP, PHP gibi gelişmiş programlama dilleri kullanımı etkileşimli..

DEVAMINI OKU

Neler Öğreneceğim? Sıfırdan Proje Oluşturma Yapısı Laravel'in Temel Yapıları, Route, Controller, View, Blade Template Engine Laravel Veritabanı Yapıları, Migration, Model, Seeding, Eloquent ORM, Raw SQL Query, Query Builder Template Yapısı, Partial View Kullanımları Authentication, Validation, Mail Sınıfları, Mailtrap Kullanımı, Kullanıcı Aktivasyon İşlemi Sepet Yapısının Kullanımı, Sipariş ve Ödeme Yapısı Yönetici Sayfaları Oluşturma ..

DEVAMINI OKU

PHP’nin 7.3.0 sürümünün üçüncü alpha versiyonu duyuruldu. PHP geliştirme ekibinin, PHP 7.3 Alpha 3’ü duyurmaktan memnuniyet duyduğu belirtilirken, çeşitli hataları giderilen ve kimi güvenlikdüzeltmeleri ve kimi iyileştirmeler içeren yeni sürüm hakkında daha fazla bilgi edinmek için haberler veya yükseltme dosyalarının incelenebileceği söyleniyor. Bunun bir test sürümü olduğunun unutulmaması ve yalnızca test etmek amacıyla kullanılması gerektiği hatırlatılırken, test eden..

DEVAMINI OKU

PHP Web programlama öğrenerek öğrendiklerimizi uygulayıp PHP ile gerçek bir e-ticaret projesi geliştiriyoruz. Neler Öğreneceğim? • Web programlamanın temeli HTML dilini kavramış olacaksınız. • Dinamik Web Programlamanın mantığını kavramış olacaksınız. • Haber, emlak, ilan, firma scripti vb. en çok talep gören Web Programlama scriptlerinin tamamını kendiniz yazabileceksiniz. • Dinamik scriptlere modül geliştirebileceksiniz. • PHP programlamayı en sade ve bol örnekli anlatımlarla..

DEVAMINI OKU